Szybki leasing Kraków

Dbamy o czas i wygodę naszych Klientów. Przedsiębiorcom zapewniamy szybką obsługę przy zachowaniu najwyższego standardu. Szybkość  – to hasło najlepiej odnosi się do idei naszego działania. Proponujemy szybki leasing dla większości finansowanych przedmiotów (samochody do 3,5 tony, pojazdy dostawcze i inne, maszyny oraz urządzenia, a także pozostałe przedmioty).

Kalkulacja wstępna i ekspresowa decyzja

Dzięki wykorzystywanym przez nas najnowszym systemom informatycznym, mamy możliwość przekazywania naszym Klientom wielowariantowych, wstępnych kalkulacji- błyskawicznie po otrzymaniu zapytania ofertowego. Pozwala to na dokładną analizę warunków leasingowania środka trwałego w różnych walutach, formach leasingowych, a także wysokości oraz okresowości spłat ratalnych i pozostałych obciążeń finansowych.

Nowoczesny system informatyczny Millennium Leasing Kraków pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na decyzję finansowania – z kilku dni, godzin do zaledwie kilku sekund.

Jeśli zależy Państwu na czasie i najwyższym standardzie obsługi leasingowej i po sprzedażowej to zapraszamy do kontaktu.